Apelujemy! Zadbajmy o swoje bezpieczeństwo! - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Apelujemy! Zadbajmy o swoje bezpieczeństwo!

Data publikacji 10.03.2015

W miniony weekend mundurowi trzykrotnie interweniowali na zgłoszenia mieszkańców Sokółki dotyczące pożaru i zadymienia w domach. Policjanci apelują! Sprawdzajmy we własnym zakresie przewody kominowe oraz wentylację pomieszczeń.

W miniony weekend sokólscy policjanci trzykrotnie interweniowali na wezwania mieszkańców w związku z pożarem i zadymieniem w mieszkaniu. W dwóch przypadkach przyczyną tych zdarzeń była niesprawność przewodów kominowych. Dzięki czujności domowników i szybkiej reakcji mundurowych nikomu nic się nie stało.

Apelujemy! Sprawdzajmy we własnym zakresie przewody kominowe oraz wentylację pomieszczeń. Pamiętajmy, że czad nie posiada zapachu i nie można go wyczuć. Możemy rozpoznać działanie tlenku węgla po objawach: nudności, ból głowy problemy z oddychaniem. W takich sytuacjach należy otworzyć okna i przewietrzyć mieszkanie. Zadbajmy o swoje bezpieczeństwo!

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl