Odwiedziny w sokólskiej komendzie - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odwiedziny w sokólskiej komendzie

Data publikacji 30.03.2015

Przedszkolaki z Janowa odwiedziły Komendę Powiatową Policji w Sokółce. Mundurowi przypomnieli najmłodszym o szeroko rozumianym bezpieczeństwie.

W miniony czwartek sokólskich policjantów odwiedziły przedszkolaki z Janowa. Mundurowi przybliżyli dzieciom specyfikę swojej pracy, a także zapoznali z miejscem pracy na poszczególnych stanowiskach służbowych. Prelegenci mogli również przyjrzeć się z bliska radiowozom i wyposażeniu, wykorzystywanym przez mundurowych w codziennej służbie. Wielkim zainteresowaniem dzieci cieszył się również pokaz tresury psa służbowego.

Policjantka omówiła podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas codziennych zabaw, w kontakcie z nieznajomą osobą. Przypomniała o obowiązku noszenia elementów odblaskowych oraz o konieczności zapinania pasów bezpieczeństwa podczas podróży pojazdem. W końcowej części spotkania najmłodsi otrzymali elementy odblaskowe.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl