Z wizytą u sokólskich policjantów - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Z wizytą u sokólskich policjantów

Data publikacji 29.04.2015

Sokólscy policjanci gościli wczoraj młodzież III klas Gimnazjum Nr 3 Zespołu Szkół Integracyjnych w Sokółce. Spotkanie z mundurowymi odbyło się w ramach przygotowania zawodowego oraz lekcji WOS.

Wczoraj policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce gościli uczniów z Gimnazjum Nr 3 Zespołu Szkół Integracyjnych w Sokółce. Spotkanie wiązało się z zapoznaniem ze służbą w Policji. Młodzi ludzie chcieli zobaczyć jak wygląda codzienna służba, z uwagi na to, że część z nich planuje swoją przyszłość związać właśnie z mundurem. Uczniowie dwóch III klas dowiedzieli się jakie są wymagania, aby wstąpić w szeregi Policji i jak wygląda procedura kwalifikacyjna. Młodzi ludzie pytali też o codzienną służbę, o obowiązki i wyposażenie mundurowych oraz to w jaki sposób można awansować. Tego typu spotkania mają na celu przybliżenie codziennej służby w Policji oraz zachęcenie młodych ludzi do wstępowania w przyszłości w policyjne szeregi.

wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl