Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Sokólscy policjanci poszukują zaginionego 77-letniego mieszkańca Starej Kamionki

Data publikacji 15.05.2015

Mężczyzna ostatni raz widziany był 5 maja (wtorek) 2015 r., około godziny 13.00 przy gospodarstwie znajdującym się na kolonii wsi Kraśniany pod lasem. Mężczyzna doszedł do zabudowań łąkami po lewej stronie szosy od strony Sokółki, zapytał o drogę skręcającą w prawo, która prowadzi do wsi Kraśniany. Mężczyzna był ubrany w koszulę w kratę z długim rękawem, koloru jasnego, spodnie dresowe koloru ciemnego oraz klapki koloru niebieskiego.

Mężczyzna wracał ze szpitala, gdzie założono mu opatrunek gipsowy na prawy obojczyk, który obejmował klatkę piersiową i prawe ramię. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Zaginiony to:

Żółtko Władysław – lat 77 zam. Stara Kamionka gm. Sokółka

Rysopis: wzrost 175 cm, waga około 120 kg, krępa budowa ciała, twarz pełna, włosy krótkie siwe, nos normalny, uszy przylegające, widoczne ubytki uzębienia.

Znaki szczególne: opatrunek gipsowy obejmujący klatkę piersiową i prawe ramię, widoczne ubytki w uzębieniu, ubrany był w koszulę w kratę koloru jasnego, spodnie dresowe w ciemnym kolorze oraz niebieskie klapki.

Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sokółce pod numerem telefonu /85/ 711 02 12, bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 997 lub komórkowy 112.