Przedszkolaki odwiedziły policjantów z Dąbrowy Białostockiej - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Przedszkolaki odwiedziły policjantów z Dąbrowy Białostockiej

Data publikacji 13.06.2015

Dzieci z Przedszkola Samorządowego odwiedziły policjantów w Komisariacie Policji w Dąbrowie Białostockiej. Maluchy z zainteresowaniem słuchały o pracy policjantów, oglądały zaprezentowane ciekawostki i bardzo ucieszyły się z pamiątek.

Wczoraj dąbrowskich policjantów odwiedziły dzieci z Przedszkola Samorządowego w Dąbrowie Białostockiej. Na początku wizyty, każdy przedszkolak otrzymał plakietkę z napisem „Mały Policjant”, następnie dzieci mogły przyjrzeć się z bliska, jak na co dzień wygląda praca policjanta, obejrzeć pokoje, w których przyjmowani są interesanci, dowiedzieć się, że nie każdy policjant nosi mundur ale każdy ma odznakę. Na koniec spotkania dzieci mogły obejrzeć radiowozy. Policjanci przypomnieli małym gościom o tym, aby bezpiecznie i odpowiedzialnie zachowywali się w trakcie zbliżających się wakacji. Maluchy otrzymały też na pamiątkę spotkania z policjantami gwizdki. Celem takich spotkań jest uczenie najmłodszych, że policjant to przyjaciel każdego dziecka i zawsze mogą liczyć na jego pomoc.

wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl