„Przywitanie Lata” z mundurem - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„Przywitanie Lata” z mundurem

Data publikacji 18.06.2015

Sokólscy policjanci po raz kolejny spotkali się z dziećmi z Przedszkola Nr 2 na Osiedlu Zielonym w Sokółce. Tym razem to przedszkolaki zaprosiły mundurowych na festyn pn. „Przywitanie Lata”.

Wczoraj na plac zabaw Przedszkola Samorządowego Nr 2 w Sokółce mundurowych zajechały radiowóz i dwa motocykle policyjne wraz z funkcjonariuszami sokólskiej policji. Mundurowi w trakcie pikniku odpowiadali dzieciom na różne pytania dotyczące swojej służby, przekazywali też najmłodszym wiedzę, jak należy się zachowywać, aby zbliżające się wakacje były bezpieczne i przyjemne. Jednakże największą radością była możliwość obejrzenia od środka radiowozu oraz przymierzenia się do policyjnych motocykli. Dzieci mogły również porównać, czym różnią się mundury policyjne od innych formacji mundurowych oraz czym się poszczególne formacje zjamują. To kolejne spotkanie policjantów z najmłodszymi mieszkańcami gminy Sokółka.

wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl