"Bezpieczne wakacje" ze służbami mundurowymi - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

"Bezpieczne wakacje" ze służbami mundurowymi

Data publikacji 23.06.2015

Komenda Powiatowa Policji w Sokółce wspólnie z Urzędem Miejskim w Sokółce i Sokólskim Ośrodkiem Kultury zaprasza na piknik rodzinny pn. "Bezpieczne wakacje", który odbędzie się 27 czerwca 2015 roku w godzinach 10.00 – 13.00 na skwerze przy ulicy Piłsudskiego w Sokółce.

Komenda Powiatowa Policji w Sokółce wspólnie z Urzędem Miejskim w Sokółce i Sokólskim Ośrodkiem Kultury zaprasza na piknik rodzinny pn. "Bezpieczne wakacje", który odbędzie się 27 czerwca 2015 roku w godzinach 10.00 – 13.00 na skwerze przy ulicy Piłsudskiego w Sokółce. Przedstawiciele służb mundurowych: Komendy Powiatowej Policji w Sokółce, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, Placówki Straży Granicznej w Kuźnicy i Nadleśnictwa Krynki zaprezentują pojazdy służbowe, umożliwią przymierzenie specjalistycznego umundurowania oraz odpowiedzą o specyfice swojej pracy. Dodatkowo animatorzy z Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów "Klanza" z Białegostoku uatrakcyjnią czas najmłodszym. Spotkanie będzie służyło integracji środowiska lokalnego, budowaniu zaufania do służb mundurowych, a poprzez zabawy, gry i konkursy propagowaniu bezpiecznych form wypoczynku w okresie wakacji.

Serdecznie zapraszamy !!!

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl