Policjanci odzyskali skradzione paliwo - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odzyskali skradzione paliwo

Data publikacji 24.06.2015

Policjanci z Dąbrowy Białostockiej zatrzymali 26-latka, który zatankował 150 litrów oleju napędowego i uciekł ze stacji benzynowej. Mundurowi odzyskali skradzione paliwo o wartości ponad 700 złotych.

W poniedziałkowe popołudnie dyżurny sokolskiej Policji został poinformowany, że na stacji paliw w Dąbrowie Białostockiej doszło do kradzieży oleju napędowego. Młody mężczyzna zatankował go do pojemników stojących w bagażniku i próbował za nie zapłacić kartą, która nie była aktywna. Mężczyzna wsiadł do samochodu i odjechał.  Policjanci z Dąbrowy Białostockiej natychmiast ruszyli w pościg za sprawcą, którego zatrzymano w rejonie Makowlan. Kierujący audi 26-latek nie miał przy sobie dokumentów potwierdzających tożsamość, po sprawdzeniu okazało się, że ma aktualny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. W bagażniku mundurowi ujawnili kanistry ze skradzionym olejem napędowym. Okazało się, że mężczyzna najprawdopodobniej już wcześniej dokonywał podobnych przestępstw. Za popełnione czyny 26-latek odpowie teraz przed sądem.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl