Sokólski „Piknik z mundurem” na rozpoczęcie wakacji - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Sokólski „Piknik z mundurem” na rozpoczęcie wakacji

Data publikacji 28.06.2015

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Sokółce wraz z Urzędem Miejskim w Sokółce i sokólskim ośrodkiem kultury już po raz trzeci zorganizowali "Piknik z mundurem", w którym udział wzięły również inne służby mundurowe. Mundurowi prezentowali swoje pojazdy i elementy umundurowania, a także rozmawiali z mieszkańcami na temat bezpiecznego wakacyjnego wypoczynku.

Wczoraj po raz kolejny na skwerze przy ulicy Piłsudskiego w Sokółce odbył się festyn pod nazwą „Piknik z mundurem”. W ten uroczysty sposób sokólscy  policjanci chcieli z najmłodszymi mieszkańcami Sokółki powitać wakacje. Zorganizowali go wspólnie z pracownikami Urzędu Miejskiego w Sokółce i  Sokólskiego Ośrodka Kultury. Do udział w tym przedsięwzięciu zgłosili się również funkcjonariusze sokólskiej Straży Pożarnej, Straży Granicznej w Kuźnicy oraz Straży Leśnej. Funkcjonariusze zaprezentowali sprzęt oraz pojazdy, którymi posługują się w codziennej służbie. Dzieci chętnie przymierzały elementy wyposażenia mundurowych oraz zasiadały za "sterami" pojazdów. Wśród różnych atrakcji można było również wziąć udział w różnych grach i zabawach przygotowanych przez zaproszonych animatorów. Sokólscy policjanci przez całe wakacje będą spotykać się z najmłodszymi, którzy będą spędzać czas w zorganizowanych formach wypoczynku i rozmawiać z nimi o tym jak bezpiecznie i miło spędzać wolny, wakacyjny czas.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl