Święto Sokólskiej Policji 2015 - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Święto Sokólskiej Policji 2015

Data publikacji 21.07.2015

Wczoraj Sokólscy policjanci obchodzili swoje Święto. Z tej okazji 38 funkcjonariuszy mianowanych zostało na wyższe stopnie służbowe.

Polska Policja istnieje już 96 lat. Wczoraj policjanci powiatu sokólskiego uroczyście obchodzili swoje Święto. W tym szczególnym dniu w uroczystym apelu uczestniczyli: Podlaski Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku – nadinspektor Sławomir Mierzwa, zaproszeni przedstawiciele władz samorządowych -wojewódzkich, powiatowych i miejskich, przedstawiciele prokuratury, służb mundurowych z powiatu sokólskiego oraz najbliżsi przyjaciele Policji. W obecności zaproszonych gości funkcjonariusze otrzymali akty mianowania na wyższe stopnie policyjne. Awansowało 38 sokólskich funkcjonariuszy, w tym w korpusie: oficerów - 4, aspirantów – 20, podoficerów – 11 oraz 3 szeregowych. Święto Policji to odpowiedni moment, aby podziękować wszystkim policjantom oraz pracownikom Policji za ich ciężką i odpowiedzialną służbę i pracę, za narażanie własnego życia dla ochrony życia i zdrowia innych.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl