„Bezpieczne Wakacje” w Sokółce - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„Bezpieczne Wakacje” w Sokółce

Data publikacji 22.07.2015

W ramach działań „Bezpieczne Wakacje 2015” sokólscy policjanci rozpoczęli cykl cotygodniowych spotkań z dziećmi spędzającymi czas wolny na „Wakacjach z biblioteką” w Sokółce.

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych policjantka z Sokółki odwiedziła wczoraj dzieci oraz ich opiekunów, spędzających wolny czas na imprezie plenerowej pn. „Wakacje z biblioteką” zorganizowaną przez pracowników Biblioteki Publicznej w Sokółce. Podczas pierwszego spotkania funkcjonariuszka rozmawiała z dziećmi o tym,  jak bezpiecznie wypoczywać nad wodą. Przypomniała, aby korzystać z kąpieli pod nadzorem opiekunów oraz w miejscach do tego wyznaczonych, strzeżonych przez ratownika. Dodatkowo przekazała informacje, jak zachować się w kontakcie z osobą nieznajomą, a starszym słuchaczom udzieliła wskazówek dotyczących bezpiecznego korzystania z Internetu. Tego typu spotkania są skierowane nie tylko do dzieci, ale także do ich opiekunów prawnych. Wszystkim uczestnikom biorącym udział w prelekcji rozdano materiały informacyjne z numerami alarmowymi oraz dotyczące tematyki przeprowadzonego spotkania.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl