Bezpieczne półkolonie w Dąbrowie Białostockiej - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpieczne półkolonie w Dąbrowie Białostockiej

Data publikacji 23.07.2015

W ramach programu „Bezpieczne wakacje 2015” policjantka z Dąbrowy Białostockiej spotkała się z dziećmi przebywającymi na półkoloniach organizowanych przez miejscowy ośrodek kultury. Funkcjonariuszka przypomniała najmłodszym, jak bezpiecznie spędzić wakacje, zwracając szczególną uwagę na bezpieczeństwo nad wodą.

W miniony wtorek policjantka z Komisariatu Policji w Dąbrowie Białostockiej odwiedziła  dzieci wypoczywające w miejscowym Ośrodku Kultury. Funkcjonariuszka przypomniała najmłodszym o bezpieczeństwie podczas wakacji, szczególnie dotyczącym wypoczynku nad wodą, wskazała gdzie i w jaki sposób spędzać wakacyjny czas wolny, aby letnia przygoda była bezpieczna i wesoła. Omówiła także podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, m. in. bezpieczne korzystanie z przejścia dla pieszych i prawidłowe poruszanie się rowerem po drodze. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem słuchaczy.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl