Policja poszukuje świadków kradzieży u jubilera - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policja poszukuje świadków kradzieży u jubilera

Data publikacji 11.08.2015

W ostatnim tygodniu lipca na terenie Sokółki doszło do dwóch kradzieży złotej biżuterii ze sklepów jubilerskich. Funkcjonariusze KPP w Sokółce prowadzą postępowanie karne w tej sprawie. Wszystkie osoby, które mogły być świadkami tego zdarzenia prosimy o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego KPP w Sokółce.

Do pierwszego zdarzenia doszło w dniu 27 (poniedziałek) lipca 2015 r. około godziny 13.30. Do salonu jubilerskiego znajdującego się przy zbiegu ulic Wyszyńskiego oraz Mickiewicza wszedł młody mężczyzna, który poprosił o pokazanie mu złotych łańcuszków.  W trakcie oglądania towaru  mężczyzna uciekł ze sklepu wraz z dwoma ukradzionymi łańcuszkami. Dwa dni później we czwartek 30 lipca 2015 r. około godziny 14.00 do podobnego zdarzenia doszło w sklepie jubilerskim przy ulicy Piłsudskiego. Tam mężczyzna ukradł złoty łańcuszek z przywieszką. Sposób działania oraz opis sprawcy mogą wskazywać, że obu tych kradzieży dokonała jedna osoba. Mężczyzna ten był wieku około 25 – 30 lat, około 180 cm wzrostu, średniej budowy ciała, włosy krótkie – ciemny blond, twarz „pucołowata”, może nosić okulary.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia prosimy o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Sokółce na nr tel.:

tel. 85 670 47 56, 85 670 47 55 lub na numer 997

komendant.kpp@sokolka.bk.policja.gov.pl

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl