Młodzi ludzie zatrzymani z narkotykami - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Młodzi ludzie zatrzymani z narkotykami

Data publikacji 14.09.2015

W miniony weekend sokólscy dzielnicowi ujawnili dwie młode osoby z narkotykami. Jedna z nich była nieletnia. Policjanci apelują do rodziców - zwracajmy uwagę na zachowanie naszych dzieci oraz na środowisko, w jakim przebywają…

W ciągu minionego weekendu sokólscy dzielnicowi zatrzymali dwie osoby, przy których ujawnili środki odurzające. Jedną z nich zatrzymano przedwczoraj, około godziny 21.30 w Nowej Kamionce. Podczas legitymowania grupy młodzieży policjanci u16-latka ujawnili amfetaminę. Za posiadanie narkotyków sokólszczanin odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnich. Kolejną osobą z narkotykami okazała się 18-latka, zatrzymana wczoraj podczas kontroli drogowej około godziny 20.00 na ulicy Zabrodzie w Sokółce. Mieszkanka miasta posiadała przy sobie „zawiniątko” z marihuaną. Za posiadanie środków odurzających również odpowie przed sądem.

Sokólscy policjanci apelują do rodziców!

Zwracajmy szczególną uwagę na zachowanie naszych dzieci , na środowisko, w jakim przebywają. Reagujmy jeżeli znajdziemy
w mieszkaniu, czy ubraniu dziecka susz roślinny czy proszek gdyż może być to sygnałem, że dziecko zażywa narkotyki lub dopalacze. Wtedy konieczna jest właściwa i szybka reakcja.

Sokólscy policjanci apelują także o przekazywanie wszelkich informacji
 o środkach odurzających czy dopalaczach służbom ratowniczym. Każda informacja wpływająca do Policji dotycząca tych środków lub miejsc, w których może być prowadzona ich dystrybucja będzie dokładnie sprawdzona.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl