Bezpieczna droga do szkoły i domu… - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpieczna droga do szkoły i domu…

Data publikacji 22.09.2015

Od początku września sokólscy policjanci biorą udział w corocznych, ogólnopolskich działaniach na rzecz bezpieczeństwa najmłodszych pod nazwą „Bezpieczna droga do szkoły/domu”. Wczoraj mundurowi spotkali się z najmłodszymi uczniami Zespołu Szkół Integracyjnych w Sokółce.

Wczoraj policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce w ramach ogólnopolskich działań „Bezpieczna droga do szkoły/domu”, spotkali się z najmłodszymi uczniami Zespołu Szkół Integracyjnych w Sokółce. Pierwszoklasiści rozmawiali z funkcjonariuszami na temat podstawowych zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dowiedzieli się również dlaczego powinny nosić elementy odblaskowe i w jakich miejscach najlepiej je zamocować. Na koniec wszystkie dzieci zostały obdarowane odblaskami, które obiecały nosić w widocznych miejscach. Spotkania z najmłodszymi uczniami powiatu sokólskiego dotyczące zasad bezpieczeństwa w trakcie drogi do i ze szkoły będą kontynuowane przez sokólskich policjantów.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl