Śmiertelne potrącenie – szukamy świadków - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelne potrącenie – szukamy świadków

Data publikacji 06.10.2015

Sokólscy policjanci poszukują świadków potrącenia 74-letniego mężczyzny, do jakiego doszło w Długim Ługu w gminie Janów. Na skutek zdarzenia mężczyzna zmarł.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce wyjaśniają okoliczności potrącenia pieszego i szukają świadków tego zdarzenia. Do wypadku doszło wczoraj około godziny 19.10 na drodze biegnącej przez Długi Ług w gminie Janów. Z dotychczasowych policyjnych ustaleń wynika, że idący prawym poboczem jezdni 74-latek został potrącony przez nieustalony samochód, który następnie oddalił się z miejsca wypadku. W wyniku tego zdarzenia mężczyzna zmarł.

Prosimy wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mogą udzielić informacji w tej sprawie o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sokółce pod nr telefonu /85/ 670 47 00 lub /85/ 670 47 12, bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 997.

Jednocześnie policjanci przypominają i apelują do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze, zwłaszcza teraz kiedy zmieniające się warunki atmosferyczne i wcześnie zapadający zmrok powodują znaczne pogorszenie warunków drogowych. Funkcjonariusze przypominają również o obowiązku noszenia elementów odblaskowych przez pieszych poruszających się po drodze po zmroku poza terenem zabudowanym.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl