Odpowiedzą za włamania do sklepów - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowiedzą za włamania do sklepów

Data publikacji 16.11.2015

Sokólscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Policji z Augustowa i Grajewa zatrzymali cztery osoby podejrzane o dwie kradzieże z włamaniem do sklepów na terenie powiatu sokólskiego i augustowskiego. Teraz dalej sprawą zajmie się sąd.

Funkcjonariusze Policji z Dąbrowy Białostockiej przy współpracy mundurowych z Augustowa i Grajewa zatrzymali trzech mężczyzn i kobietę podejrzanych o włamanie do jednego ze sklepów w gminie Dąbrowa Białostocka, do którego doszło w nocy z 4 na 5 listopada. Okazało się, że cała czwórka to mieszkańcy gminy Grajewo. Łupem złodziei padły produkty spożywcze, alkoholowe, papierosy oraz startery telefoniczne o łącznej wartości blisko 10 tysięcy złotych. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że osoby te mogły też dokonać kradzieży z włamaniem na terenie powiatu augustowskiego. W miniony piątek prokurator wobec 22-latka i jego o 10 lat starszego wspólnika oraz  31-letniej kobiety zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Natomiast najstarszy z mężczyzn - 39-latek został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Teraz dalej sprawą zajmie się sąd.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolkaka.policja.gov.pl