Zatrzymany za posiadanie amfetaminy - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za posiadanie amfetaminy

Data publikacji 07.01.2016

Policjanci z Sokółki wspólnie z funkcjonariuszami z Białegostoku zatrzymali 46-latka, u którego w mieszkaniu znaleźli narkotyki. Teraz mundurowi ustalają, skąd pochodziła amfetamina i gdzie miała trafić.

W miniony wtorek wieczorem funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Sokółce wspólnie z policjantami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku zatrzymali 46-letniego mieszkańca Sokółki. Z ustaleń mundurowych wynikało, że mężczyzna może posiadać narkotyki. W wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych oraz gospodarczych, z których korzystał, funkcjonariusze znaleźli 31 zawiniątek z białym proszkiem. Po sprawdzeniu okazało się, że jest to 21 gramów amfetaminy. Teraz za posiadanie środków odurzających 46-latek odpowie przed sądem. Natomiast policjanci ustalają w jaki sposób mężczyzna wszedł w posiadanie narkotyku i gdzie miał on trafić.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl