Sokólscy Policjanci spotkali się z wolontariuszami WOŚP - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Sokólscy Policjanci spotkali się z wolontariuszami WOŚP

Data publikacji 10.01.2016

Sokólscy policjanci spotkali się z wolontariuszami, którzy w niedzielę będą kwestować na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mundurowi przypomnieli o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, których należy przestrzegać w trakcie zbiórki pieniędzy, aby nie stać się ofiarą przestępstwa.

W piątek w Sokólskim Ośrodku Kultury sokólscy policjanci spotkali się z wolontariuszami, którzy w najbliższą niedzielę będą kwestować na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przekazali młodym ludziom praktyczne wskazówki, które spowodują, że kwestujący będą się czuli bezpieczniej. Funkcjonariusze przypomnieli o omijaniu miejsc odosobnionych, niedoświetlonych, w okolicach, w których sprzedaje się alkohol, natomiast zbiórka w towarzystwie innych osób i w miejscach ogólnodostępnych na pewno będzie bezpieczniejsza. Mundurowi wspomnieli również o konieczności posiadania przy sobie identyfikatora i dokumentu potwierdzającego tożsamość oraz skarbonki wraz z serduszkami. Te spotkanie na stałe wpisało się w kalendarz profilaktyczny sokólskiej Policji.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolkaka.policja.gov.pl