Uratowany przed zamarznięciem - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Uratowany przed zamarznięciem

Data publikacji 25.01.2016

Dzięki szybkiej interwencji dąbrowskich policjantów oraz przekazanej informacji o leżącym na drodze mężczyźnie, udało się uchronić znajdującego się pod wpływem alkoholu 41-latka przed skutkami groźnego dla życia wychłodzenia organizmu.

W miniony piątek około godziny 21.00 dyżurny sokólskiej Policji otrzymał informację o mężczyźnie leżącym przy trasie relacji Różanystok - Grzebienie. Policjanci natychmiast pojechali we wskazane miejsce. Tam zauważyli leżącego na drodze mężczyznę, od którego czuć było silny zapach alkoholu. Kontakt z 41-letnim mieszkańcem powiatu był bardzo utrudniony. W związku z tym, że mężczyzną nie miał kto się zaopiekować został on umieszczony w policyjnych pomieszczeniach do wytrzeźwienia.

Sokólscy policjanci w dalszym ciągu apelują o przekazywanie informacji dotyczących osób potrzebujących pomocy. Pamiętajmy, że dzięki takiemu szybkiemu sygnałowi przekazanemu właściwym służbom można zapobiec tragedii i uratować czyjeś zdrowie, a nawet życie. Nie bądźmy obojętni - reagujmy!