W wypadku na krajowej „19” zginął 87-leni kierowca ciągnika - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

W wypadku na krajowej „19” zginął 87-leni kierowca ciągnika

Data publikacji 10.02.2016

W wyniku zderzenia volvo z ciągnikiem rolniczym zginłą 87-letni kierowca „władimirca”. Sokólscy policjanci szczegółowo wyjaśniają teraz przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Wczoraj, po godzinie 9.00 dyżurny sokólskiej Policji został powiadomiony o wypadku drogowym na drodze krajowej Nr 19, na wysokości miejscowości Karcze. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce zdarzenia. Z wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierowca osobowego volvo jadąc w kierunku Sokółki najprawdopodobniej nie zachował należytej odległości przed poprzedzającym pojazdem oraz nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych i uderzył w tył jadącego prawidłowo ciągnika rolniczego. W wyniku tego zderzenia  na miejscu zginął 87-letni kierowca „władimirca”, natomiast 34-letnia pasażerka volvo w wyniku odniesionych obrażeń trafiła do szpitala. 24-letni obywatel Łotwy kierujący osobówką był trzeźwy.  Policjanci z Sokółki szczegółowo wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl