Konsultacje społeczne w Krynkach - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Konsultacje społeczne w Krynkach

Data publikacji 12.02.2016

We środę w Urzędzie Miasta i Gminy Krynki odbyło się spotkanie funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Sokółce z mieszkańcami. Debata ma na celu zebranie jak największej liczby informacji potrzebnych do zbudowania „Mapy bezpieczeństwa i porządku publicznego” dla naszego powiatu.

W ubiegłą środę w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Krynkach odbyło się spotkanie  w ramach konsultacji społecznych służących tworzeniu „Mapy zagrożeń i bezpieczeństwa publicznego”. Komendant Powiatowy Policji w Sokółce omówił stan zagrożenia przestępczością na terenie Gminy Krynki  po czym zaprosił wszystkich do dyskusji. Uczestnicy debaty czynnie włączyli się w rozmowę  przekazując mundurowym kwestie problemowe, których rozwiązanie poprawi bezpieczeństwo mieszkańców Gminy Krynki. Tego typu spotkania ze społeczeństwem będą organizowane przez sokólską Policję we wszystkich gminach na terenie powiatu. 

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl