Zatrzymana za posiadanie środków odurzających - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymana za posiadanie środków odurzających

Data publikacji 16.02.2016

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Sokółce wspólnie z mundurowymi z Białegostoku zatrzymali 52-latkę, u której w mieszkaniu znaleźli środki odurzające. Teraz mundurowi ustalają, skąd pochodziły i dokąd miały trafić.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Sokółce wspólnie z policjantami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku w miniony poniedziałek po południu zatrzymali 52-letnia mieszkankę Kuźnicy. Z ustaleń mundurowych wynikało, że kobieta może posiadać narkotyki. W wyniku przeszukania mieszkania, funkcjonariusze znaleźli 14 tabletek ekstasy, 25 znaczków nasączonych LSD oraz 3 porcje zbrylonej białej substancji. Po użyciu narkotestera okazało się, że jest to amfetamina. Mundurowi zabezpieczyli również dwie wagi oraz ponad 4 tys. złotych. Za posiadanie środków odurzających kobieta odpowie teraz przed sądem. Wcześniej była już karana za podobne przestępstwo.

Mundurowi ustalają, w jaki sposób 52-latka weszła w posiadanie narkotyków i gdzie miały trafić.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl