Konsultacje społeczne w Suchowoli - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Konsultacje społeczne w Suchowoli

Data publikacji 17.02.2016

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce spotkali się z mieszkańcami Gminy Suchowola. Rozmawiali z nimi o miejscach i zjawiskach występujących na terenie gminy, które mają wpływ na poczucie bezpieczeństwa. Uzyskane od uczestników spotkania informacje posłużą do budowania „Mapy bezpieczeństwa i porządku publicznego” Powiatu Sokólskiego.

W miniony poniedziałek w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Turystyki w Suchowoli funkcjonariusze sokólskiej Policji spotkali się z mieszkańcami miasta i gminy. Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Sokółce omówił stan zagrożenia przestępczością na terenie Gminy Suchowola,  po czym zaprosił wszystkich do dyskusji. Zebrane osoby w trakcie rozmowy wskazały zebranym funkcjonariuszom informacje o niebezpiecznych miejscach i zjawiskach, których wyeliminowanie w istotny sposób wpłynie na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa. Głównym tematem dyskusji były kwestie związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym na „krajowej ósemce”. Wszystkie zebrane informacje posłużą do budowania „Mapy bezpieczeństwa i porządku publicznego” Powiatu Sokólskiego. 

Kolejne Konsultacje w Powiecie Sokólskim zaplanowane są na:

  • 17.02.2016 g. 12.00 – Kuźnica

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kuźnicy ul. Sidrzańska 2

  • 18.02.2016 g. 10.00 – Korycin

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Turystki w Korycinie ul. Knyszyńska 2a

  • 22.02.2016 g. 11.00 – Nowy Dwór

Nowodworski Ośrodek Kultury, ul. Pl. Rynkowy 21

  • 24.02.2016 g. 11.00 – Dąbrowa Białostocka

Sala Konferencyjna Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Białostockiej ul. Solidarności 1

  • 25.02.2016 g. 10.00 – Sidra

Sidrzański Ośrodek Kultury, ul. Rynek 5.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl