Konsultacje Społeczne w Korycinie - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Konsultacje Społeczne w Korycinie

Data publikacji 19.02.2016

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce spotkali się z mieszkańcami Gminy Korycin. Rozmawiali z nimi o miejscach i zjawiskach występujących na terenie gminy, które mają wpływ na ich poczucie bezpieczeństwa.

We czwartek w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Turystki w Korycinie funkcjonariusze sokólskiej Policji spotkali się z mieszkańcami Korycina i okolicznych miejscowości. Komendant Powiatowy Policji w Sokółce omówił stan zagrożenia przestępczością na terenie Gminy Korycin,  po czym zaprosił wszystkich do dyskusji. Zebrane osoby w trakcie rozmowy wskazały zebranym funkcjonariuszom informacje o niebezpiecznych miejscach i zjawiskach, których wyeliminowanie w istotny sposób wpłynie na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa. Głównym tematem dyskusji były kwestie związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym na „krajowej ósemce” oraz niszczeniem dróg gminnych przez samochody ciężarowe. Wszystkie zebrane informacje posłużą do budowania „Mapy bezpieczeństwa i porządku publicznego” Powiatu Sokólskiego.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl