Kierował pod wpływem środków odurzających - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kierował pod wpływem środków odurzających

Data publikacji 11.03.2016

Sokólscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który chcąc uniknąć kontroli drogowej próbował uciekać przed mundurowymi. Okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania. Jak się okazało był także pod wpływem środków odurzających i posiadał przy sobie haszysz oraz amfetaminę.

We wtorek przed północą w Sokółce na ulicy 1-go Maja policjanci z  Ogniwa Patrolowo–Interwencyjnego zauważyli volkswagena, którego kierowca na widok patrolu wyłączył światła i odjechał w boczną ulicę. Mundurowi natychmiast udali się za podejrzanie zachowującym się kierowcą, który w rejonie ulicy Wojska Polskiego wysiadł z samochodu i zaczął nagle uciekać pieszo. Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali mężczyznę. Okazało się, że 38-letni kierowca polo nie miał uprawnień do kierowania a jego zachowanie wskazywało, że może być pod wpływem środka odurzającego. Po wykonaniu testów na obecność narkotyków okazało się, że kierował pod wpływem amfetaminy oraz marihuany, dodatkowo przy mężczyźnie ujawniono ok. 4 gramy amfetaminy i haszyszu. Mężczyzna za swoje postępowanie odpowie teraz przed sądem.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl