Podsumowanie świątecznych dni w powiecie sokólskim - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podsumowanie świątecznych dni w powiecie sokólskim

Data publikacji 30.03.2016

Mieszkańcy powiatu sokólskiego spokojnie obchodzili Święta Wielkanocne. W tym czasie sokólscy policjanci nie odnotowali poważniejszych zdarzeń kryminalnych na terenie powiatu. Nie obyło się jednak bez wezwań mieszkańców powiatu oraz naruszeń prawa na naszych drogach.

W trakcie minionych Świąt Wielkanocnych na terenie powiatu sokólskiego nie odnotowano poważniejszych zdarzeń kryminalnych, jednak nie obyło się bez zdarzeń drogowych. Na drogach powiatu doszło do czterech, na szczęście nie groźnych kolizji. Ponadto sokólscy mundurowi 68 razy interweniowali na wezwania mieszkańców powiatu.

Dodatkowo wczoraj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Sokółce przeprowadzili działania „Trzeźwy poranek” oraz „Trzeźwa gmina”. W ramach prowadzonych akcji mundurowi sprawdzili trzeźwość blisko 800 osób. Wśród nich ujawnili jednego nieodpowiedzialnego kierowcę, który wsiadł za kierownicę po spożyciu alkoholu. Okazał się nim zatrzymany o godzinie 7:40 w Sokolanach 70-letni kierowca skody, który miał ponad 0,35 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie zatrzymane zostały prawa jazdy. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie teraz przed sądem.

 

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl