„Noc muzeów” w Komendzie Powiatowej Policji w Sokółce - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„Noc muzeów” w Komendzie Powiatowej Policji w Sokółce

Data publikacji 16.05.2016

W sobotnie popołudnie funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Sokółce gościli w swoich progach dzieci wraz z rodzicami. Spotkanie odbyło się w ramach Nocy Muzeów realizowanej przez Muzeum Ziemi Sokolskiej.

W sobotę po godzinie 17.00 przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Sokółce zebrała się grupa rodziców z dziećmi, którzy w ramach Nocy Muzeów chciała zobaczyć jak wygląda praca sokólskich policjantów. Zebrani rozpoczęli zwiedzanie od policyjnego centrum dowodzenia - stanowiska oficera dyżurnego, następnie zajrzeli do pomieszczeń aresztu i przywitali się z dzielnicowym. Ponadto, każdy chętny mógł usiąść za kierownicą radiowozu oraz przymierzyć specjalne wyposażenie policyjne. Wśród dorosłych jak i dzieci nie małą sensację wzbudził pokój z lustrem fenickim, w którym odbywają się policyjne okazania, służy on także do przesłuchiwania małoletnich ofiar i świadków przestępstw. Na pamiątkę spotkania goście zostali obdarowani odblaskami.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl