Sokólscy Policjanci z wizytą w Przedszkolu Nr 3 - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Sokólscy Policjanci z wizytą w Przedszkolu Nr 3

Data publikacji 03.06.2016

Dzielnicowy oraz przewodnik wraz z psem służbowym odwiedzili dzieci z przedszkola Nr 3 w Sokółce. Wśród gości znaleźli się również funkcjonariusze straży granicznej, straży pożarnej oraz żolnierze.

Dzisiaj na placu Przedszkola Nr 3 w Sokółce spotkały się różne formacje mundurowe, wśród których byli również sokólscy policjanci. W trakcie spotkania przedszkolaki mogły zobaczyć czym różnią się mundury funkcjonariuszy, pojazdy, którymi się poruszają a także dowiedziały się czym każda ze służb się zajmuje. W trakcie spotkania dzielnicowy przypomniał o zasadach bezpiecznej zabawy, pomógł przymierzyć specjalistyczne umundurowanie, przedszkolaki mogły również zobaczyć od środka radiowóz policyjny. Jednak największą radość sprawiła dzieciom możliwość zapoznania się z policyjnym psem służbowym. W trakcie prezentacji umiejętności psa służbowego funkcjonariusz przekazał przedszkolakom  jak należy zachowywać się w razie spotkania z agresywnym czworonogiem oraz jakie są zasady skutecznego, a zarazem bezpiecznego wychowywania domowych pupili.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl