Zgłoszenie autokaru do kontroli - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zgłoszenie autokaru do kontroli

Data publikacji 06.06.2016

Wzorem lat ubiegłych funkcjonariusze WRD KPP w Sokółce zachęcają organizatorów i opiekunów wycieczek oraz innych grupowych wyjazdów do zgłaszania autokarów do kontroli. Policjanci sprawdzą między innymi stan techniczny pojazdu, wymagane dokumenty oraz trzeźwość kierowcy.

Wzorem lat ubiegłych funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Sokółce dokonują kontroli autokarów, które przewożą dzieci i młodzież na zorganizowane wyjazdy. Zgłoszenie autokaru w miarę możliwości powinno być złożone przynajmniej 3 dni wcześniej w formie pisemnej. Wskazane jest aby zawierało imię i nazwisko oraz numer telefonu organizatora wyjazdu oraz dane kontaktowe do przewoźnika.

  • Zgłoszenie można dostarczyć osobiście do KPP w Sokółce lub przesłać na nr. faksu: (85) 670 47 15 lub (85) 670 47 30 lub e-mail wrd.kpp@sokolka.bk.policja.gov.pl .
  • Zgłoszenia telefoniczne można składać od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30 - pod numerem telefonu (85) 670 47 60 lub (72), tj. w sekretariacie Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Sokółce bądź asystentowi Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Sokółce.
  • Codziennie po godzinie 15.30, w weekendy oraz w przypadku nie możliwości skorzystania z w/w sposobów – pod numerem (85) 670 47 12 lub 00.

W celu zapewnienia szybkiej i sprawnej kontroli autokary będą sprawdzane  w Sokółce przy ulicy Mickiewicza 2 na parkingu, chyba, że w trakcie ustalenia zostanie wyznaczone inne miejsce sprawdzenia.  

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl