Sokólscy policjanci na pikniku w Szudziałowie - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Sokólscy policjanci na pikniku w Szudziałowie

Data publikacji 08.06.2016

Policjanci z Sokółki po raz kolejny wzięli udział w pikniku integracyjno –rekreacyjnym pn. „Baw się razem z nami”. Mundurowi poza pokazem sprzętu służbowego rozmawiali z dziećmi oraz ich rodzicami i opiekunami o bezpieczeństwie w trakcie zbliżających się wakacji.

We wtorek sokólscy policjanci po raz kolejny wzięli udział w pikniku integracyjno –rekreacyjnym, który odbył się na Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Szudziałowie. Wzięli w nim udział uczniowie szkół gminnych oraz członkowie organizacji zrzeszających osoby niepełnosprawne. Mundurowi przypomnieli uczestnikom oraz towarzyszącym im opiekunom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa jakie należy zachować w trakcie zbliżającego się wakacyjnego wypoczynku. Policjanci podkręślili rownież jak wazne jest aby wszyscy bez względu na wiek nosili odblaski gdy poruszają się po zmierzchu poza terenem zabudowanym. Każdy uczestnik pikniku mógł przymierzyć specjalistyczne policyjne umundurowanie, zrobić sobie w nim zdjęcie oraz sprawdzić jakie sygnały wydaje radiowóz oraz jak się prezentuje od środka.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl