"Przywitanie lata" z sokólską Policją - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

"Przywitanie lata" z sokólską Policją

Data publikacji 23.06.2016

Sokólscy policjanci po raz kolejny spotkali się z dziećmi z Przedszkola Nr 2 na Osiedlu Zielonym w Sokółce. Tym razem to przedszkolaki zaprosiły mundurowych na festyn pn. „Przywitanie lata”.

Wczoraj na plac zabaw Przedszkola Samorządowego Nr 2 w Sokółce zajechał radiowóz i motocykl policyjny wraz z funkcjonariuszami sokólskiej Policji. Mundurowi w trakcie pikniku przekazali najmłodszym wiedzę, jak należy się zachowywać, aby zbliżające się wakacje były bezpieczne i przyjemne. Odpowiadali też dzieciom na różne pytania związane ze służbą. Jednakże największą radością była możliwość obejrzenia od środka radiowozu oraz przymierzenia się do policyjnych motocykli. Dzieci mogły również porównać, czym różnią się mundury policyjne od innych formacji mundurowych oraz czym się poszczególne formacje zajmują. To kolejne spotkanie policjantów z najmłodszymi mieszkańcami gminy Sokółka.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl