Ruszyła Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ruszyła Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Data publikacji 02.07.2016

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce zorganizowali punkt informacyjny, w którym osoby zainteresowane mogły zapoznać się z możliwościami i zasadami korzystania z nowego narzędzia Policji. Od 01 lipca 2016 r. rozpoczął się pilotaż interaktywnej „Mapy zagrożeń bezpieczeństwa” na terenie województwa podlaskiego.

W piątek oraz sobotę przed Sokólskim Ośrodkiem Kultury w Sokółce, funkcjonariusze Policji zorganizowali punkt informacyjny dotyczący „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”. Osoby zainteresowane mogły się tam zapoznać z nowym narzędziem oraz porozmawiać z policjantami o bezpieczeństwie w swoim miejscu zamieszkania.

Policyjny punkt informacyjny będzie dostępny również 08 lipca 2016 roku w godz. 10.00 - 16.00 przed Sokolskim Ośrodkiem Kultury. Zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu sokólskiego do zapoznania się z wdrażanym narzędziem informatycznym pod nazwą "Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa".

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl