Spotkanie w miasteczku ruchu drogowego - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie w miasteczku ruchu drogowego

Data publikacji 26.07.2016

Policjanci z sokólskiej drogówki spotkali się z dziećmi i rodzicami w miasteczku ruchu drogowego na Osiedlu Zielonym. Mundurowi przypomnieli o obowiązujących przepisach a także ćwiczyli z dziećmi prawidłowy sposób poruszania się po drodze.

W niedzielne popołudnie funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Sokółce po raz kolejny spotkali się dziećmi i ich rodzicami. Doszło do tego w Sokółce na Osiedlu Zielonym w odnowionym miasteczku ruchu drogowego. Dzięki inicjatywie pracowników sokólskiego OSiRu, najmłodsi pod opieką rodziców, policjantów, strażników miejskich oraz przedstawicieli klubu kolarskiego ćwiczyli prawidłowy sposób poruszania się po drodze, zapoznawali się ze znakami oraz ćwiczyli prawidłowe sygnalizowanie wykonywanych manewrów. Funkcjonariusze przypomnieli o obowiązkowym wyposażeniu roweru a także o tym jak ważne jest noszenie światełek odblaskowych.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl