Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Data publikacji 28.07.2016

Sokólscy Policjanci zorganizowali punkt informacyjny, gdzie osoby zainteresowane mogły zapoznać się z możliwościami i zasadami korzystania z nowego narzędzia Policji, tj. Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Pilotaż interaktywnej „Mapy” ruszył 01 lipca b.r., m.in. na terenie województwa podlaskiego.

We środę w Sokółce na ul. Grodzieńskiej przed Sokólskim Ośrodkiem Kultury policjanci zorganizowali punkt informacyjny, aby jak najszerzej zaprezentować mieszkańcom miasta i powiatu sokólskiego nowe narzędzie Policji jakim jest „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa”. Osoby zainteresowane mogły zapoznać się tam z nowym narzędziem, a obecni na miejscu policjanci, oprócz wskazówek dotyczących posługiwania się „Mapą zagrożeń”, informowali zainteresowanych o różnego rodzaju zagrożeniach z jakimi mogą się spotkać, zwłaszcza w okresie letniego wypoczynku oraz przypominali zasady bezpieczeństwa.

 

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl