Festyn z mundurem w Zubrzycy Wielkiej - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Festyn z mundurem w Zubrzycy Wielkiej

Data publikacji 05.09.2016

Sokólscy policjanci spotkali się z mieszkańcami Zubrzycy Wielkiej. Na festyn rekreacyjno – kulinarny pn. „Ziemniaczysko” mundurowi zostali zaproszeni przez miejscowe sołectwo. Rozmawiali z uczestnikami o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz bezpiecznej drodze do szkoły/domu.

W niedzielne popołudnie policjanci Komendy Powiatowej Policji w Sokółce wzięli udział w festynie  rekreacyjno – kulinarny pn. „Ziemniaczysko”. W trakcie rozmów z uczestnikami funkcjonariusze omówili podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz bezpiecznej drogi do szkoły/domu. Mundurowi przypominali, że wszyscy bez względu na wiek mają obowiązek noszenia odblasków gdy poruszają się po zmierzchu poza terenem zabudowanym. Odpowiadali też dzieciom na różne pytania związane ze służbą. Jednakże największą radością była możliwość obejrzenia od środka radiowozu oraz sprzętu wykorzystywanego w codziennej służbie.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl