Sokólscy policjanci kontrolowali autobusy przewożące uczniów - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Sokólscy policjanci kontrolowali autobusy przewożące uczniów

Data publikacji 06.09.2016

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Sokółce w ramach ogólnopolskich działań „Bezpieczna droga do szkoły/domu” prowadzą kontrole autobusów szkolnych na terenie całego powiatu. Dzisiaj sprawdzili autobusy w gminie Sokółka, Janów i Kuźnica.

W ramach ogólnopolskiego programu „Bezpieczna droga do szkoły/domu” policjanci z sokólskiej drogówki prowadzą akcję „Gimbus”. Ma ona na celu kontrolę autobusów szkolnych przewożących dzieci i młodzież w całym powiecie. Mundurowi skrupulatnie sprawdzają stan techniczny „gimbusów”, uprawnienia kierowców oraz ich trzeźwość. Dziś skontrolowali przewoźników w Gminie Sokółka, Janów i Kuźnica. Wśrod sprawdzonych pojazdów nie ujawnili żadnych nieprawidłowości. Tego typu działania będą kontynuowane na terenie całego powiatu a wszystko po to by zapewnić bezpieczeństwo najmłodszym mieszkańcom naszego regionu.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl