„Dzielnicowy bliżej nas” - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„Dzielnicowy bliżej nas”

Data publikacji 15.09.2016

Dzielnicowi realizując założenia programu MSWiA „Dzielnicowy bliżej nas” odwiedzają codziennie podległe rejony służbowe w tym szkoły na terenie całego powiatu. Z napotkanymi rodzicami oraz nauczycielami rozmawiają o bezpieczeństwie najmłodszych.

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji Sokółce realizują założenia programu MSWiA „Dzielnicowy bliżej nas”, dbają każdego dnia o bezpieczeństwo osób z podległego rejonu służbowego. W ramach obchodu odwiedzają również szkoły podstawowe sprawdzając szeroko rozumiane bezpieczeństwo uczniów.  Funkcjonariusze zwracają szczególną uwagę na to w jaki sposób rodzice przewożą i przyprowadzają dzieci do szkoły, jaki jest poziom bezpieczeństwa na terenie przyszkolnym. Takie wizyty i spotkania z kadra pedagogiczną mają na celu zacieśnienie współpracy dzielnicowego ze szkołą oraz skuteczną współpracę na rzecz bezpieczeństwa najmłodszych. 

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl