Policjanci z wizytą u przedszkolaków - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z wizytą u przedszkolaków

Data publikacji 16.09.2016

Sokólscy policjanci biorą udział w corocznych, ogólnopolskich działaniach na rzecz bezpieczeństwa najmłodszych pod nazwą „Bezpieczna droga do szkoły do domu”. Funkcjonariusze Ruchu Drogowego gościli u wychowanków Przedszkola nr 2 w Sokółce.

W piątek policjanci WRD z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce w ramach ogólnopolskich działań „Bezpieczna droga do szkoły do domu” spotkali się z przedszkolakami z Przedszkola Nr 2 w Sokółce. Dzieci rozmawiały z funkcjonariuszami na temat podstawowych zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dowiedziały się również dlaczego powinny nosić elementy odblaskowe i w jakich miejscach najlepiej je zamocować. Dzieci mogły również zobaczyć jak wygląda nieoznakowany radiowóz policyjny. Spotkania z przedszkolakami oraz uczniami powiatu sokólskiego dotyczące zasad bezpieczeństwa w trakcie drogi do i ze szkoły będą kontynuowane przez sokólskich policjantów.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl