Nietrzeźwy weekend na drogach powiatu sokólskiego - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwy weekend na drogach powiatu sokólskiego

Data publikacji 19.09.2016

W miniony weekend sokólscy policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących oraz jednego po użyciu alkoholu. Niechlubnym rekordzistą okazał się być 61-latek, który jadąc fiatem 126 p w wydychanym powietrzu miał prawie 2,8 promila alkoholu. Wszystkim nieodpowiedzialnym kierowcom zatrzymano prawa jazdy.

W piątkowe południe w Sokółce na ulicy Wyszyńskiego mundurowi zatrzymali do kontroli 33-letniego kierowcę bmw. Okazało się, że samochód nie posiada aktualnych badań technicznych, natomiast jego kierowca w wydychanym powietrzu miał 0,35 promila alkohol. Kolejnego nieodpowiedzialnego kierującego policjanci ujawnili kilka godzin później w Dąbrowie Białostockiej na ulicy Wesołej. 21-latek kierujący renaultem miał ponad 2,2 promila alkoholu w organizmie. Rekordzistą weekendu okazał się 61-latek jadący fiatem 126 p w Dąbrowie Białostockiej. Policjanci zatrzymali go do kontroli w niedzielne południe w rejonie ogródków działkowych. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego prawie 2,8 promila alkoholu w organizmie. Ostatniego nietrzeźwego mundurowi skontrolowali po godzinie 19.00 w rejonie miejscowości Poniatowicze. Poruszający się passatem 31-latek miał w wydychanym powietrzu 0,9 promila alkoholu. Wszystkim nieodpowiedzialnym kierowcom zatrzymano prawo jazdy, za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl