Narada kierownictwa służb ruchu drogowego - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Narada kierownictwa służb ruchu drogowego

Data publikacji 22.09.2016

Wczoraj w Sokółce odbyła się narada Kierownictwa Policji, odpowiedzialnego za służbę ruchu drogowego. Wiodącym tematem spotkania była problematyka bezpieczeństwa na drogach całego kraju. Spotkanie prowadził Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Białymstoku - podinsp. Paweł Maciejuk oraz insp. Leszek Jankowski z Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji . Gości powitała Burmistrz Sokółki – Ewa Kulikowska.

Wczoraj, w drugim dniu Finału XXIX Edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Policjant Ruchu Drogowego” organizowanego przez Komendę Wojewódzką Policji w Białymstoku, w Sokółce odbyła się narada Kierownictwa Policji służby ruchu drogowego z całego kraju. Wiodącym tematem była potrzeba zapewnienia porządku na drogach publicznych i bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Bardzo istotnym aspektem narady była możliwość bezpośredniej wymiany doświadczeń między Naczelnikami Wydziałów Ruchu Drogowego z całego kraju. Po zakończeniu debaty jej uczestnicy zwiedzili Muzeum Ziemi Sokólskiej oraz spotkali się z przedstawicielami Muzułmańskiej Gminy Wyznaniowej i odwiedzili Meczet w Bohonikach.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl