Dzielnicowy spotkał się z przedszkolakami w Janowie - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowy spotkał się z przedszkolakami w Janowie

Data publikacji 27.09.2016

Policjanci z Janowa w ramach ogólnopolskich działań profilaktycznych „Bezpieczna droga do szkoły do domu” spotykali się najmłodszymi mieszkańcami gminy i rozmawiali z nimi na temat bezpieczeństwa. Przedszkolaki były bardzo zadowolone z wizyty mundurowych.

Najmłodsi mieszkańcy Gminy Janów spotkali się z funkcjonariuszami Posterunku Policji w Janowie. Gościem przedszkolaków z Zespołu Szkół Samorządowych w Janowie był  policjant pełniący funkcję dzielnicowego oraz jego współpracownik ze służby patrolowo interwencyjnej. W trakcie zajęć mundurowi rozmawiali z najmłodszymi o bezpiecznym poruszaniu się w rejonie dróg oraz o tym jak należy przygotować się do przechodzenia przez jezdnię.  Dzieci dowiedziały się dlaczego powinny nosić elementy odblaskowe i w jakich miejscach najlepiej je umieścić. Przedszkolaki były bardzo zainteresowane codzienna pracą policjantów, na swoje pytania otrzymały wyczerpujące odpowiedzi. Sokólscy policjanci nadal będą kontynuować  zajęcia o tej tematyce.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl