Działania „Alkohol – narkotyki” na drogach powiatu sokólskiego - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Działania „Alkohol – narkotyki” na drogach powiatu sokólskiego

Data publikacji 27.09.2016

Wczoraj na drogach powiatu sokólskiego funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego przeprowadzili działania zmierzające do ograniczenia zdarzeń z udziałem nietrzeźwych kierujących. Wśród skontrolowanych 482 kierowców mundurowi ujawnili jednego nieodpowiedzialnego kierowcę.

Wczoraj funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego z KPP w Sokółce na drogach powiatu przeprowadzili działania „Alkohol - narkotyki”. Ich celem było ograniczenie zdarzeń drogowych z udziałem nietrzeźwych kierujących i wyeliminowanie ich z ruchu drogowego. Funkcjonariusze skontrolowali blisko 500 kierowców w różnych miejscach powiatu, ujawniając jednego nieodpowiedzialnego kierującego. Po godzinie 17.00 w Suchowoli na Placu Kościuszki policjanci zatrzymali do kontroli osobowe volvo. Okazało się, że kierujący nim 33-letni mężczyzna jest nietrzeźwy, urządzenie wykazało, że miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy, za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. 

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl