Uczniowie ZSI w Sokółce spotkali się z policjantkami - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Uczniowie ZSI w Sokółce spotkali się z policjantkami

Data publikacji 28.09.2016

Funkcjonariuszki Komendy Powiatowej Policji w Sokółce w ramach ogólnopolskich działań „Bezpieczna droga do szkoły/ domu” spotkały się z najmłodszymi uczniami Zespołu Szkół Integracyjnych w Sokółce.

Wczoraj uczniowie Zespołu Szkół Integracyjnych w Sokółce gościli w swojej szkole funkcjonariuszki sokólskiej Policji. Policjantki rozmawiały z uczniami o tym, jak należy  zachowywać się w rejonie dróg aby nie stać się ofiarą bądź sprawcą wypadku drogowego. Dzieci przypomniały sobie jak należy przygotować się do przechodzenia przez jezdnię, w jakich miejscach jest to dowolone oraz  dlaczego noszenie odblasków jest tak ważne i że muszą być one umieszczone w miejscu widocznym dla innych uczestników ruchu drogowego. Spotkanie zostało urozmaicone filmem na temat bezpieczeństwa w czasie drogi do i ze szkoły. Podobne zajęcia będą nadal kontynuowane przez sokólskich funkcjonariuszy.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl