Dzielnicowi z Dąbrowy Białostockiej spotykają się uczniami - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowi z Dąbrowy Białostockiej spotykają się uczniami

Data publikacji 28.09.2016

W ramach ogólnopolskiego programu „Bezpieczna droga do szkoły do domu” dzielnicowi z Komisariatu Policji w Dąbrowie Białostockiej spotykają się z wychowankami szkół w podległych rejonach służbowych.

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Dąbrowie Białostockiej w ramach służby obchodowej spotykają się uczniami szkół podstawowych. W trakcie zajęć rozmawiają z uczniami na temat bezpiecznych zachowań, które w przyszłości mogą pomóc najmłodszym w uniknięciu przykrych wypadków. Mundurowi przypominają dzieciom o tym jak należy poruszać się w rejonie dróg, o tym, że każdy bez względu na wiek ma obowiązek noszenia odblasków gdy porusza się po zmroku poza terenem zabudowanym. Uczniowie dowiadują się też, co zrobić, gdy w drodze do lub też ze szkoły zaczepi ich nieznajomy oraz jak postępować w przypadku kontaktu z agresywnym psem. Mundurowi nadal będą kontynuować spotkania z uczniami.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl