Dzielnicowy na spotkaniu z uczniami w Różanymstoku - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowy na spotkaniu z uczniami w Różanymstoku

Data publikacji 29.09.2016

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Różanymstoku spotkali się z dzielnicowym Komisariatu Policji w Dąbrowie Białostockiej na zajęciach dotyczących bezpieczeństwa. Odbywają się one w ramach ogólnopolskiego działania „Bezpieczna droga do szkoły do domu”.

We środę w ramach obchodu dzielnicowy Gminy Dąbrowa Białostocka spotkał się z uczniami Szkoły Podstawowej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Różanymstoku. Tematem spotkania było bezpieczeństwo dzieci w drodze do szkoły i domu. Policjant przypomniał jak i gdzie należy przechodzić przez jezdnię, po której stronie pobocza drogi należy iść gdy nie ma chodnika, co zrobić, gdy zaczepia  nieznajomy. Dzieci dowiedziały się dlaczego ważne jest noszenie odblasków oraz, że każdy kto porusza się poza terenem zabudowanym po zmierzchu, bez względu na wiek ma obowiązek nosić światełko odblaskowe.  Mundurowi nadal będą kontynuować spotkania z uczniami.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl