„Dzielnicowy bliżej nas” - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„Dzielnicowy bliżej nas”

Data publikacji 03.11.2016

Dzielnicowi realizując założenia programu MSWiA „Dzielnicowy bliżej nas” odwiedzają codziennie podległe rejony służbowe w tym szkoły na terenie całego powiatu. Z napotkanymi opiekunami uczniów rozmawiają o bezpieczeństwie.

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji Sokółce realizują założenia programu MSWiA „Dzielnicowy bliżej nas”, dbają każdego dnia o bezpieczeństwo osób z podległego rejonu służbowego. W ramach obchodu odwiedzają również szkoły podstawowe sprawdzając szeroko rozumiane bezpieczeństwo uczniów.  Funkcjonariusze zwracają szczególną uwagę na to w jaki sposób rodzice przewożą i przyprowadzają dzieci do szkoły, jaki jest poziom bezpieczeństwa na terenie przyszkolnym. Rozmawiając z opiekunami uczniów przekazują informacje dotyczące sposobu kontaktu z dzielnicowym oraz informują o możliwości przekazania informacji o miejscach zagrożonych poprzez "Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa".

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl