Spotkanie mundurowych z dziećmi w Sokólskim Starostwie - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie mundurowych z dziećmi w Sokólskim Starostwie

Data publikacji 21.11.2016

Policjanci z Sokółki spotykali się najmłodszymi mieszkańcami gminy i rozmawiali z nimi na temat bezpieczeństwa. Dzieci były bardzo zadowolone z wizyty mundurowych.

W miniony piątek, w budynku Starostwa Powiatowego młodzi mieszkańcy naszej gminy spotkali się z funkcjonariuszami Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Sokółce. W trakcie zajęć mundurowi rozmawiali z najmłodszymi na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa, dowiedziały się również dlaczego powinny nosić elementy odblaskowe i w jakich miejscach najlepiej je umieścić. Dzieci były bardzo zainteresowane codzienna pracą policjantów, na swoje pytania otrzymały wyczerpujące odpowiedzi. Na koniec spotkania każdy uczestnik dostał element odblaskowy.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl