Nietrzeźwa sobota na drogach powiatu sokólskiego - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwa sobota na drogach powiatu sokólskiego

Data publikacji 12.12.2016

W minioną sobotę sokólscy policjanci na drogach powiatu ujawnili trzech nieodpowiedzialnych kierowców. Wśród nich znalazł się 33-latek, który w wydychanym powietrzu miał ponad 4 promile alkoholu i nie posiadał uprawnień do kierowania. Ujawnieni kierowcy za swoje zachowanie odpowiedzą teraz przed sądem.

W minioną sobotę na drogach powiatu sokólscy policjanci ujawnili trzech nieodpowiedzialnych kierowców. Rekordzistą okazał się 33-latek zatrzymany do sprawdzenia w około godziny 01.00 w Sokółce na ulicy Ogrodowej. Kierowca mercedesa nie posiadał uprawnień do kierowania a także 4,32 promila alkoholu w organizmie. Kilkadziesiąt minut później mundurowi udali się do jednej z podsokólskich wsi, gdzie kierowca passata wjechał w ogrodzenie posesji. Na miejscu okazało się, że 25-letni sprawca zdarzenia w wydychanym powietrzu miał 0,98 promila alkoholu. Trzeciego nieodpowiedzialnego kierowcę mundurowi skontrolowali po godzinie 19.00 w Jałówce. 45-latni kierowca peugeota jechał bez świateł zmierzchowych, w trakcie kontroli okazało się, że pojazd nie posiadał aktualnych badań technicznych a mężczyzna  miał ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie.

Nieodpowiedzialni kierowcy, za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

 wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl