Bądź widoczny – noś odblaski! - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bądź widoczny – noś odblaski!

Data publikacji 16.12.2016

Sokólscy policjanci w trosce o niechronionych uczestników ruchu drogowego cyklicznie prowadzą działania pn. „Pieszy - Odblaski”. Celem działań jest ograniczenie liczby zdarzeń drogowych z udziałem pieszych użytkowników dróg, to także okazja do przypomnienia jak ważne dla bezpieczeństwa jest używanie elementów odblaskowych.

Dziś od wczesnych godzin porannych Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Sokółce na drogach powiatu prowadzą działania ukierunkowane na bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego. Mundurowi sprawdzają jak piesi wywiązują się z obowiązku noszenia odblasków po zmroku i po której stronie jezdni poruszają się poza terenem zabudowanym, oraz czy we właściwy sposób przechodzą przez jezdnię. Baczną uwagę zwracają też na kierowców jeżdżących w rejonach przejść dla pieszych. Działania będą kontynuowane również w sobotę.

wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji informacji – www.sokolka.policja.gov.pl